V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

18.03.2018 r.

 

1. Dzisiaj, Komunią św. generalną kończymy rekolekcje wielkopostne, które były prowadzone przez Ks. prof. Czesława Parzyszka, pallotyna. Za przygotowanie nas do Świąt Wielkanocnych – składamy serdeczne „Bóg zapłać".

 

2. Dzisiaj, po Mszy z godz.12.00 zapraszamy na spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.

 

3. Nasza parafia organizuje wyjazd na Światowe Dni Młodzieży Diecezji Łomżyńskiej, które odbędą się 24 i 25 marca w Łomży. Więcej informacji i zapisy u Ks. Szymona.

4. Najbliższa niedziela, to Niedziela Palmowa. Palmy będziemy święcili na każdej Mszy świętej. W przyszłą niedzielę, dzieci złożą swoje ofiary, jako jałmużnę wielkopostną dla dzieci najbardziej potrzebujących, na Mszy św. o godz. 12:00, w czasie ofiarowania.

 

5. Ofiary na kwiaty do grobu P. Jezusa możemy składać do skarbon znajdujących się w naszej świątyni do przyszłej niedzieli włącznie.

 

6. Przygotowanie do sakramentu chrztu świętego, który ma odbyć się w święta, odbędzie się w najbliższą sobotę, po Mszy świętej sprawowanej o godz. 17:30.

 

7. Do 15 kwietnia można przekazać używane okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne dla osób mieszkających w Tanzanii. Jeśli to możliwe to proszę składać je w kopercie z opisem dioptrii szkła i włożenie do oznakowanego pudełka.

 

8. Ofiary składane na tacę w przyszłą niedzielę, przeznaczone są na budowę naszej świątyni.

 

9. W ostatnim tygodniu odeszła do Domu Ojca: Jadwiga Kołakowska z Osiedla Kwiatowego. Wieczny odpoczynek ...

 

Ks. kan. Witold Kamiński

Proboszcz