VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

21.05.2017 r.

 

1. W piątek rozpoczniemy Nowennę do Ducha Świętego, a w najbliższą niedzielę przeżywać będziemy Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.

 

2.  27 maja, o godz. 10:00 w Katedrze Łomżyńskiej dk. Kamil Nowak otrzyma święcenia kapłańskie, a w przyszłą niedzielę o godz. 12:00  ks. Kamil odprawi Mszę świętą Prymicyjną

 

3.  4 czerwca br. o godz. 10:30, będzie sprawowana Msza święta w intencji pracowników i członków przynależących do Spółdzielni Mieszkaniowej "Centrum" z racji 25-lecia istnienia spółdzielni, a po Mszy świętej sprawowanej o godz. 12:00 odbędzie się "Parafiada" z tyłu kościoła dla całych rodzin, która będzie obfitowała w gry, zabawy, konkursy i poczęstunek. Pogoda zapewniona, aby były tylko chęci.

 

4. 11 czerwca organizowany jest wyjazd do Częstochowy z racji 18-ej Ogólnopolskiej Pielgrzymki Podwórkowych Kółek Różańcowych Dzieci na Jasną Górę. Więcej informacji w gablotach.

 

5.  W przyszłą niedzielę, ofiary składane na tacę przeznaczone są na upiększanie naszej parafii.

 

6.  W ostatnim tygodniu odszedł  do Domu Ojca Wojciech Białobrzeski z ul. Roweckiego Grota. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie ...

 

 

Ks. kan. Proboszcz Witold Kamiński

 

 

Cytat dnia: