XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

16.09.2018r.

 

1. Dzisiaj, po każdej Mszy św. odbywa się będzie zbiórka do puszek na Diecezjalne Radio Nadzieja.

 

2. Dzisiaj, po Mszy św. o godz. 12.00 odbędzie się spotkanie z rodzicami kandydatów i kandydatami do sakramentu bierzmowania. Prosimy również o zgłaszanie się do ks. Szymona – animatorów pragnących przygotowywać poszczególne grupy do sakramentu bierzmowania.

 

3. We wtorek, zachowując porządek powszedni przeżywać będziemy patronalne święto dzieci i młodzieży - Świętego Stanisława Kostki.


4. W sobotę 22 września, o godz. 10:00 zapraszamy wszystkich ministrantów, i kandydatów na na ministrantów na zbiórkę organizacyjną i ognisko.


5. W przyszłą niedzielę 23 września po mszy świętej o godz. 12:00, zapraszamy na pierwsze spotkanie rodziców z dziećmi którzy w nadchodzącym roku po raz pierwszy przyjmą komunie świętą. Formularz zgłoszenia dziecka do komunii świętej uczącego się w innej szkole niż SP nr 10 można odebrać po mszy św. w zakrystii lub kancelarii.

 

6. 30 września w niedzielę po mszy św. o godz. 12:00, zapraszamy na pierwsze spotkanie rodziców z dziećmi którzy w nadchodzącym roku będą obchodzić komunię świętą rocznicową.7. W przyszłą niedzielę, ofiary składane na tacę przeznaczone są na budowę naszej świątyni.

 

Ks. kan. Witold Kamiński

Proboszcz