III Niedziela Zwykła

21.01.2018 r.

 

1. Od jutra, o godz. 10:00, w naszej parafii rozpoczynamy półkolonie dla dzieci.

 

2. Od piątku, przez cały tydzień o godz. 16:30, w OCK będzie wyświetlany film godny polecenia pt. "Ignacy Loyola".

 

Oto porządek kolędy w tym tygodniu:
22 stycznia 2018 r. poniedziałek
Madalińskiego 17(1 – 10).................................. I ksiądz godz. 15:00
Madalińskiego 21 .............................................. I ksiądz godz. 16:30
Madalińskiego 17(11 – 20)............................... II ksiądz godz. 15:00
Madalińskiego 23 ........................................... II ksiądz godz. 16:30
Madalińskiego 27 i domy jednorodzinne - dwóch księży godz. 15:00
23 stycznia 2018 r. wtorek
Roweckiego Grota 18 (1 -10)................................ I ksiądz godz. 15:00
Roweckiego Grota 21 ........................................... I ksiądz godz. 16:30
Roweckiego Grota 18 (11 – 20)…........................ II ksiądz godz. 15:00
Roweckiego Grota 23 .......................................... II ksiądz godz. 16:30
Roweckiego Grota. 9 (I i II klatka)..................... III ksiądz godz. 15:00
Roweckiego Grota 9 (III i IV klatka).................. IV ksiądz godz. 15:00
24 stycznia 2018 r. środa
Roweckiego Grota 2 ............................................. I ksiądz godz. 15:00
Roweckiego Grota 4 ............................................ II ksiądz godz. 15:00
Roweckiego Grota 5.............................................III ksiądz godz. 15:00
Roweckiego Grota 6.................................................IV ksiądz godz. 15:00
25 stycznia 2018 r. czwartek
Hubalczyków 3............................................. I ksiądz godz. 15:00
Roweckiego Grota 7. ...........................................II ksiądz godz. 15:00
Roweckiego Grota 20.........................................III ksiądz godz. 15:00
Roweckiego Grota 25......................................... IV ksiądz godz. 15:00
26 styczeń 2018 r. piątek
Hubalczyków 7 ................................................... I ksiądz godz. 15:00
Hubalczyków 9 .................................................. II ksiądz godz. 15:00
Hubalczyków 11 ................................................ III ksiądz godz. 15:00
27 styczeń 2018 r. sobota
Nasturcjowa ............................ . I ksiądz godz. 9:00
Goździkowa ........................... I ksiądz godz. 10:30
Makowa .................................. II ksiądz godz. 9:00
Lawendowa ........................... II ksiądz godz. 10:00
Irysowa ................................. II ksiądz godz. 12:00
Liliowa .................................. III ksiądz godz. 9:00
Nagietkowa ......................... III ksiądz godz. 10:00
Kwiatowa ............................ III ksiądz godz. 12:30
Palmowa ................................ IV ksiądz godz. 9:00
Malwowa ............................... IV ksiądz godz. 9:30
Kameliowa ........................... IV ksiądz godz. 13:00

 

Po przyszłej niedzieli planowane są ulice i bloki:

Bohaterów Warszawy 31, 33, 35, 37, Hubalczyków 13, Sikorskiego 45, Ostrołęckich Harcerzy 2, 2 A, 2 B
Stańskiego 6, Cieplińskiego 6
ul. Stańskiego i ul. Certowicza (domy prywatne)
Królowej Bony, Chojnowskiego, Ostaszewskiego i ulicy przyległej, Królowej Marysieńki – domy prywatne
Frezjowa, Astrowa i Chabrowa, Fiołkowa, Azaliowa
Al. Jana Pawła II Blok Nr 119


Planowany porządek kolędy umieszczony jest na stronie internetowej parafii:
www.franciszek.ostroleka.pl/

W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone są na budowę naszej świątyni.

 

 

Ks. kan. Witold Kamiński

Proboszcz

 

 

 

Cytat dnia: