W sobotę, 8 grudnia, przeżywać będziemy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze święte będą sprawowane o godz. 7:00; 9:00; 10:30; 16:00 i 17:30.
8 grudnia między godziną 12 a 13 włączamy się w modlitwę w ,,Godzinę Łaski". Wg objawień Maryja obiecała, że modlącym się w tym czasie ześle wiele łask dla duszy i ciała.

 

 

Pan organista w tym tygodniu będzie roznosił wigilijne opłatki na ulicach: Cieplińskiego, Stańskiego, Certowicza, Ostrołęckich Harcerzy, Ks. Pędzicha, Magnoliowej, Krokusowej, Sasankowej Chojnowskiego, Ostaszewskiego i 11 Listopada.

 

Od poniedziałku do piątku w godz. od 18:00 do godz. 21:00, a sobotę od godz. 9:00. W klapie będzie miał zapięty identyfikator ze zdjęciem, pieczęcią parafii i ks. proboszcza. Za opłatki składamy ofiarę, jako wynagrodzenie za całoroczną pracę pana organisty w naszej parafii, jest to jego utrzymanie. Dlatego na miarę swoich możliwości potraktujmy go z życzliwością i ofiarnością.

 

 

Pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich naszych parafian na AKATYST ku czci Najświętszej Maryi Panny. Jest to przepiękne nabożeństwo sławiące Matkę Bożą. Wywodzi się ono z liturgii prawosławnej. Akatyst będziemy śpiewali wspólnie z chórem. Zapraszamy w piątek, w Wigilię Niepokalanego Poczęcia NMP, bezpośrednio po Mszy świętej sprawowanej o godz. 17:30.