W czwartek, 1 listopada, przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze święte w naszej świątyni będą sprawowane o godz. 7:30, 9:00, 10:30 i 17:30. O godzinie 12:00 zgromadzimy się przy kościele farnym i procesjonalnie udamy się na cmentarz parafialny. Po przybyciu na miejsce, po procesji, będzie odprawiona Msza święta w intencji wszystkich wiernych zmarłych.
Po południu, na godz. 15:00 zapraszamy wszystkich, którzy mają swoich bliskich zmarłych na Cmentarzu Miejskim w Wojciechowicach. Uroczystość rozpocznie się procesją żałobną, a następnie będzie odprawiona Msza święta.

Od 1 - 8 listopada, włącznie, można uzyskać odpust zupełny, pod zwykłymi warunkami, za dusze w czyśćcu cierpiące. Warunkiem jest także pobożne nawiedzenie kościoła lub cmentarza połączone z modlitwą za zmarłych.

W piątek, 2 listopada przypada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze święte w Dzień Zaduszny, w naszej świątyni, będą sprawowane o godz. 7:00; 9:00; 10:30 i 17:30.
- Również, 2 listopada, na Cmentarzu Miejskim w Wojciechowicach, w kaplicy cmentarnej o godz. 16:00, będzie odprawiona Msza święta za zmarłych tam spoczywających.

Odwiedzając groby naszych bliskich zmarłych utwierdzamy naszą wiarę „w świętych obcowanie, ciała zmartwychwstanie i żywot wieczny". Snując zadumę o przemijaniu, śmierci i wieczności, niech będzie okazją do odnowienia naszej wiary w rzeczy ostateczne: śmierć, sąd Boży i naszą odpowiedzialność przed Bogiem za swoje życie. Skuteczną i potrzebną dla nich pomocą jest ofiara Mszy świętej, Komunia święta, modlitwa całej wspólnoty parafialnej, czyli tzw. wypominki.

Na wypominki roczne możemy składać u księży wikariuszy. W oktawie wspomnienia wszystkich wiernych zmarłych od 2 - 9 listopada włącznie, codziennie o godz. 17:30, będzie odprawiana Msza święta za zmarłych z tzw. wypominek jednorazowych. Za nich codziennie za jedną osobę zmarłą można uzyskać odpust zupełny. Karteczki z wypisanymi wyraźnie imionami składamy w koszyku wystawionym przy figurce Chrystusa Zmartwychwstałego.