W październiku - miesiącu różańca, trwamy z Maryją przy Chrystusie obecnym w Najświętszym Sakramencie. Od jutra, każdego dnia o godz. 17.00 serdecznie zapraszamy wszystkich parafian na Nabożeństwo Różańcowe. Podobnie jak w roku ubiegłym pragniemy modlitwą różańcową modlić się w intencji naszych parafian, domów i bloków.

Intencje Różańcowe

Poniedziałek
22 Października O bł. Boże dla mieszkających przy ul: Jezierskiego 4, 4 A, 4B, 6, Komisji Ed. Narodowej, Konwaliowej
Wtorek
23 Października O bł. Boże dla mieszkających przy ul: Sikorskiego 14, 16, 18, 45, Liliowej, Brodowskiego
Środa
24 października O bł. Boże dla mieszkających przy ul: Sucharskiego 1, 2, 3, 4, Boh. Warszawy 37, Cieplińskiego 6, 8,10,12
Czwartek
25 Października O bł. Boże dla mieszkających przy ul: Sucharskiego 5, 7, Pileckiego 1, 3, 4, 5,
Piątek
26 Października O bł. Boże dla mieszkających przy ul: Pileckiego 6,7,9,11, 13,15, Ostrołęckich Harcerzy 2, 2A, 2B
Sobota
27 Października O bł. Boże dla mieszkających przy ul: Ks. Blachnickiego 1, 2,3, Pileckiego 21,23, Certowicza, Stańskiego, Chojnowskiego, Królowej Bony, Ostaszewskiego
Niedziela
28 Października O błogosławieństwo Boże, wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej dla wszystkich Parafian


W Niedzielę na Mszy św. o godz. 7:30 zostały poświęcone opłatki na nasz stół wigilijny, które roznosił będzie p. Mariusz Pędzich, nasz organista. Od poniedziałku do piątku w godz. od 18:00 do godz. 21:00, a sobotę od godz. 9:00. W klapie będzie miał zapięty identyfikator ze zdjęciem, pieczęcią parafii i ks. proboszcza. Za opłatki składamy ofiarę, jako wynagrodzenie za całoroczną pracę pana organisty w naszej parafii, jest to jego utrzymanie. Dlatego na miarę swoich możliwości potraktujmy go z życzliwością i ofiarnością. Będzie to wyraz naszej troski o rozwój naszej parafii.
W tym tygodniu, pan organista będzie roznosił opłatki na ul. Pileckiego.Poniedziałek
29 Października O bł. Boże dla mieszkających przy ul: Andersa, Maczka, Hubalczyków i Bohaterów Warszawy
Wtorek
30 Października O bł. Boże dla mieszkających przy ul: Ks. Blachnickiego 4,6,7,8, Pileckiego 17, 19
Środa
31 października O bł. Boże dla mieszkających przy ul: Ks. Pędzicha, Sasankowej, Magnoliowej, Chryzantemowej, Hotelu Pielęgniarek