Komunikat dotyczący Lednickich Warsztatów Wodzirejów: 2-4 marca 2018

Diecezjalne Duszpasterstwo Młodzieży w imieniu Ruchu Lednickiego serdecznie zaprasza animatorów parafialnych grup młodzieżowych, kolonii i rekolekcji wakacyjnych na warsztaty tańców lednickich i zabaw integracyjnych. Poprowadzą je bracia Kazimierz i Józef Hojna - główni wodzireje Spotkania Młodych LEDNICA 2000.


Celem weekendu jest przekazanie młodym narzędzi animacji dobrej zabawy w swojej wspólnocie. Uczestnicy będą też zaproszeni do prowadzenia tańców podczas tegorocznych Diecezjalnych Dni Młodzieży w Łomży, Festiwalu Młodych w Płonce Kościelnej, a także na Ogólnopolskim Spotkaniu Młodych Lednica 2000 w sektorze tancerzy.
Zachęcamy do delegowania na warsztaty przynajmniej kilku osób ze wspólnoty, aby po warsztatach było im łatwiej podzielić się zdobytym doświadczeniem z innymi. Będą też mieli okazję przeżycia wielkopostnego skupienia, gdyż w programie warsztatów przewidziano czas na spowiedź, Msze Święte i adorację Najświętszego Sakramentu.
Spotkanie odbędzie się w dniach 2-4 marca 2018 r. (od piątku, godz. 15.00 do niedzieli, godz. 13.00) w Ośrodku Caritas Bliźnim (Ptaki 121, 18-414 Nowogród). Koszt:120 zł/os. Zapisy do końca lutego na stronie: http://bit.ly/Zapisy_Wodzireje_2018 .


Ks. Robert Śliwowski
Diecezjalny Duszpasterz Młodzieży