15 stycznia 2018 r. poniedziałek


Kleeberga 10 (1-10) ...................... I ksiądz godz. 15: 00
Kleeberga 9.................................... I ksiądz godz. 16: 30
Kleeberga 10 (11-20)....................II ksiądz godz. 15: 00
Sucharskiego 3 .............................. II ksiądz godz. 16:30
Sucharskiego 4 ............................III ksiądz godz. 15:00
Sucharskiego 5.............................. IV ksiądz godz. 15:00

 

16 stycznia 2018 r. wtorek


Ks. Blachnickiego 3....................................I ksiądz godz. 15:00
Sucharskiego 7 ..........................II ksiądz godz. 15:00
Ks. Blachnickiego 4 (1 – 10) ................. III ksiądz godz. 15:00
Ks. Blachnickiego 1 ............................... III ksiądz godz. 16:30
Ks. Blachnickiego 4 (11 – 20) ............... IV ksiądz godz. 15:00
Ks. Blachnickiego 2 ............................... IV ksiądz godz. 16:30

 

17 stycznia 2018 r. środa


Madalińskiego 9....................................... I ksiądz godz. 15:00
Ks. Blachnickiego 10A (1 – 10) .................... II ksiądz godz. 15:00
Ks. Blachnickiego 6 ....................................... II ksiądz godz. 16:30
Ks. Blachnickiego 10A (11 – 20) ................. III ksiądz godz. 15:00
Ks. Blachnickiego 8 ..................................... III ksiądz godz. 16:30
Ks. Blachnickiego 7 ..................................... IV ksiądz godz. 15:00

 

18 stycznia 2017 r. czwartek


Ks. Blachnickiego 12 (1 – 10)......................... I ksiądz godz. 15:00
Madalińskiego 1 .............................. I ksiądz godz. 16:30
Ks. Blachnickiego 12 (11 – 20)...................... II ksiądz godz. 15:00
Madalińskiego 5 i 6 (dom jedn) .... II ksiądz godz. 16:30
Madalińskiego 3 ........................... III ksiądz godz. 15:00
Madalińskiego 15............................ IV ksiądz godz. 15:00

 

19 stycznia 2018 r. piątek


Madalińskiego 7 (1 – 10) ................. I ksiądz godz. 15:00
Madalińskiego 11 ............................ I ksiądz godz. 16:30
Madalińskiego 7 (11 – 20) ............. II ksiądz godz. 15:00
Madalińskiego 13 ........................... II ksiądz godz. 16:30
Madalińskiego 25........................... III ksiądz godz. 15:00
Madalińskiego 19 .......................... IV ksiądz godz. 15:00

 

20 stycznia 2018 r. sobota


W. Pola, M. Rataja, Glogera .......... 2 księży od godz. 9:00
(jeden ksiądz zaczyna od ul W. Pola, drugi od ul. Glogera)
Daliowa ................................... III ksiądz godz. 9:00
Różana .................................... IV ksiądz godz. 9:00

 

 

 

22 stycznia 2018 r. poniedziałek
Madalińskiego 17(1 – 10).................................. I ksiądz godz. 15:00
Madalińskiego 21 .............................................. I ksiądz godz. 16:30
Madalińskiego 17(11 – 20)............................... II ksiądz godz. 15:00
Madalińskiego 23 ........................................... II ksiądz godz. 16:30
Madalińskiego 27 i domy jednorodzinne - dwóch księży godz. 15:00
23 stycznia 2018 r. wtorek
Roweckiego Grota 18 (1 -10)................................ I ksiądz godz. 15:00
Roweckiego Grota 21 ........................................... I ksiądz godz. 16:30
Roweckiego Grota 18 (11 – 20)…........................ II ksiądz godz. 15:00
Roweckiego Grota 23 .......................................... II ksiądz godz. 16:30
Roweckiego Grota. 9 (I i II klatka)..................... III ksiądz godz. 15:00
Roweckiego Grota 9 (III i IV klatka).................. IV ksiądz godz. 15:00
24 stycznia 2018 r. środa
Roweckiego Grota 2 ............................................. I ksiądz godz. 15:00
Roweckiego Grota 4 ............................................ II ksiądz godz. 15:00
Roweckiego Grota 5.............................................III ksiądz godz. 15:00
Roweckiego Grota 6.................................................IV ksiądz godz. 15:00
25 stycznia 2018 r. czwartek
Hubalczyków 3............................................. I ksiądz godz. 15:00
Roweckiego Grota 7. ...........................................II ksiądz godz. 15:00
Roweckiego Grota 20.........................................III ksiądz godz. 15:00
Roweckiego Grota 25......................................... IV ksiądz godz. 15:00

26 styczeń 2018 r. piątek

Hubalczyków 7 ................................................... I ksiądz godz. 15:00
Hubalczyków 9 .................................................. II ksiądz godz. 15:00
Hubalczyków 11 ................................................ III ksiądz godz. 15:00
27 styczeń 2018 r. sobota
Nasturcjowa ............................ . I ksiądz godz. 9:00
Goździkowa ........................... I ksiądz godz. 10:30
Makowa .................................. II ksiądz godz. 9:00
Lawendowa ........................... II ksiądz godz. 10:00
Irysowa ................................. II ksiądz godz. 12:00
Liliowa .................................. III ksiądz godz. 9:00
Nagietkowa ......................... III ksiądz godz. 10:00
Kwiatowa ............................ III ksiądz godz. 12:30
Palmowa ................................ IV ksiądz godz. 9:00
Malwowa ............................... IV ksiądz godz. 9:30
Kameliowa ........................... IV ksiądz godz. 13:00
29 stycznia 2018 r. poniedziałek
Bohaterów Warszawy 31………………………...I ksiądz godz. 15:00
Bohaterów Warszawy 33………………………..II ksiądz godz. 15:00
Hubalczyków 13................................................ III ksiądz godz. 15:00
30 stycznia 2018 r. wtorek
Ostrołęckich Harcerzy 2......................................I ksiądz godz. 15:00
Ostrołęckich Harcerzy 2 A.................................II ksiądz godz. 15:00
Ostrołęckich Harcerzy 2 B................................III ksiądz godz. 15:00
Sikorskiego 45 ......................................... IV ksiądz od godz. 15:00
31 stycznia 2018 r. środa
Bohaterów Warszawy 35............................... I ksiądz od godz. 15:00
Bohaterów Warszawy 37 ...............................II ksiądz od godz. 15:00
Stańskiego 6....................................................... III ksiądz godz. 15:00
ul. Stańskiego i ul. Certowicza................ - IV ksiądz - od godz. 15:00
(domy prywatne)

 

1 luty 2018 r. czwartek


Cieplińskiego 6 ……….....................dwóch księży od godz. 15:00
Królowej Bony, Chojnowskiego, Ostaszewskiego i ulicy przyległej, Królowej Marysieńki – domy prywatne...- jeden ksiądz - od godz. 15:00

3 luty 2018 r. sobota


Frezjowa .......................................................................I ksiądz godz. 9:00
Astrowa i Chabrowa .................................................. I ksiądz godz. 11:00
Fiołkowa ..................................................................... II ksiądz godz. 9:00
Azaliowa ................................................................... II ksiądz godz. 11:00
Al. Jana Pawła II Blok Nr 119 – (klatki 1–5).....…… III ksiądz godz. 9:00
Al. Jana Pawła II Blok Nr 119 – (klatki 6 – 11)..........IV ksiądz godz. 9:00

5 luty 2018 r. poniedziałek


Cieplińskiego 8 ............………................……..dwóch księży od godz. 15:00
Cieplińskiego 10 ......................................... dwóch księży od godz. 15:00

6 luty 2018 r. wtorek


Cieplińskiego 12....................................... dwóch księży od godz. 15:00 Hotel Pielęgniarek .....................................................jeden ksiądz godz. 15:00
Ks. Pędzicha i ul. Ostrowska (str. prawa) i ul. Magnoliowa, Krokusowa i Sasenkowa, Bratkowa.................................................jeden ksiądz godz. 15:00