Komunikat dotyczący 24. Warsztatów Liturgiczno – Muzycznych
Diecezji Łomżyńskiej 1 – 4 lutego 2018 r.

 

Już po raz 24 odbędą się w Łomży, w dniach od 1 do 4 lutego 2018 roku, Warsztaty Liturgiczno - Muzyczne Diecezji Łomżyńskiej. Ich tematem będą słowa „Benedicamus Domino – Ostinata”.

Do udziału w Warsztatach, prowadzonych przez profesjonalnych muzyków: Olę Ptaszyńską (Grajewo – Warszawa), Ilonę Jaworską (Ostrołęka – Warszawa) oraz Jakuba Tomalaka (Kalisz), zapraszamy młodzież od 14. roku życia, organistów, osoby prowadzące zespoły i schole parafialne, alumnów WSD oraz wszystkich, którym leży na sercu piękno muzyki liturgicznej oraz podnoszenie poziomu jej wykonywania. Zapraszamy również instrumentalistów posługujących się skrzypcami, wiolonczelą, kontrabasem, fletem, obojem, fagotem, waltornią i harfą (ze swoimi pulpitami).

Warsztaty odbędą się w budynku Wyższego Seminarium Duchownego w Łomży (Plac Papieża Jana Pawła II nr 1). Rozpoczną się w czwartek 1 lutego o godz. 14.00, a zakończą w niedzielę 4 lutego ok. godz. 14.30. Koszt uczestnictwa z noclegami i wyżywieniem wynosi 80 zł, dla instrumentalistów 60 zł. Koszt udziału bez noclegów i wyżywienia wynosi 30 zł. Należy zabrać ze sobą śpiwór i strój galowy. Opłaty za udział będą przyjmowane w recepcji, w dniu przyjazdu.
Formularz zgłoszeniowy i więcej informacji można znaleźć na stronie http:/bit.ly/zapisy na WLM oraz pod numerem telefonu: Ks. Rafał Wiliński 668219409.

Ks. Jacek Czaplicki Przewodniczący Wydziału Duszpasterstwa Ogólnego