Adwent – czyli czas radosnego oczekiwania. W tym okresie zachęcamy do czynienia dobrych postanowień; do uczestnictwa w nabożeństwie adwentowym, jakim są roraty, które tradycyjnie odprawiane są o brzasku dnia, dlatego w dni powszednie będą sprawowane o godz. 6:30.
- W każdą środę i sobotę na godz. 7:00 zapraszamy dzieci także na roraty sprawowane szczególnie dla nich. Dzieci przynoszą latarki lub świece.
- W każdą niedzielę o godz. 7:00 śpiewane są Godzinki do Najświętszej Maryi Panny.

Pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich naszych parafian na AKATYST ku czci Najświętszej Maryi Panny. Jest to przepiękne nabożeństwo sławiące Matkę Bożą. Wywodzi się ono z liturgii prawosławnej. Akatyst będziemy śpiewali wspólnie z chórem. Zapraszamy w czwartek, w Wigilię Niepokalanego Poczęcia NMP, bezpośrednio po Mszy świętej sprawowanej o godz. 17:30.

W piątek, 8 grudnia, przeżywać będziemy Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Msze święte będą sprawowane o godz. 7:00; 9:00; 16:00 i 17:30.

W niedzielę, o godz. 14:00, będzie sprawowana Msza święta dla osób niepełnosprawnych i ich rodzin. Serdecznie zapraszamy.

W najbliższy piątek i sobotę, na terenie naszej parafii w wybranych sklepach dokonywana będzie zbiórka żywności dla osób ubogich oraz ofiar pieniężnych na ten cel. Jest to akcja naszego parafialnego i szkolnego Koła Caritas, osoby wybrane do takiej zbiórki będą miały upoważnienie od ks. proboszcza, a paczki z tych darów przeznaczone są dla najuboższych w naszej parafii.