W miesiącu różańca, trwamy z Maryją przy Chrystusie obecnym w Najświętszym Sakramencie. Od niedzieli, każdego dnia o godz. 17.00 serdecznie zapraszamy wszystkich parafian na Nabożeństwo Różańcowe. Podobnie jak w roku ubiegłym pragniemy modlitwą różańcową modlić się w intencji naszych parafian, domów i bloków.

Intencje Różańcowe

16 Października O błogosławieństwo Boże, wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej oraz wstawiennictwo Św. Jana Pawła II dla Księży pracujących w naszej Parafii
Wtorek
17 Października O bł. Boże dla mieszkających przy ul: Roweckiego Grota 22, 23, 25, Lawendowej, Makowej, Poziomkowej

Środa 18 Października
O błogosławieństwo Boże, wszelkie łaski, opiekę Matki Bożej, wstawiennictwo Św. Łukasza dla wszystkich pracowników służby zdrowia
Czwartek
19 Października O bł. Boże dla mieszkających przy ul: Roweckiego Grota 6, 7, 9, Kołłątaja, Maliszewskiego, Rataja
Piątek 20 Października O bł. Boże dla mieszkających przy ul: Sikorskiego 2, 8, 10, 12, Kwiatowej, W. Pola
Sobota
21 Października O bł. Boże dla mieszkających przy ul: Roweckiego Grota 18, 20, 21, Konarskiego, Majewskiego, Różanej
Niedziela
22 Października O błogosławieństwo Boże dla ofiarodawców i dobroczyńców naszej Parafii

Na Mszy św. Niedzielnej o godz. 7:30 zostały poświęcone opłatki na nasz stół wigilijny, które roznosił będzie p. Mariusz Pędzich, nasz organista. Od poniedziałku do piątku w godz. od 18:00 do godz. 21:00, a sobotę od godz. 9:00. W klapie będzie miał zapięty identyfikator ze zdjęciem, pieczęcią parafii i ks. proboszcza. Za opłatki składamy ofiarę, jako wynagrodzenie za całoroczną pracę pana organisty w naszej parafii, jest to jego utrzymanie. Dlatego na miarę swoich możliwości potraktujmy go z życzliwością i ofiarnością. Będzie to wyraz naszej troski o rozwój naszej parafii. Kogo nie stać, to p. organista zostawi opłatki gratisowo. W nadchodzącym tygodniu, pan organista będzie roznosił opłatki na ul. Pileckiego.