W piątek, 29 września, w naszej parafii rozpoczniemy Adoracje Najświętszego Sakramentu, które trwać będą do niedzieli. Zakończymy je sumą odpustową, w niedzielę 1 października o godz. 12:00, ku czci św. Franciszka z Asyżu, patrona naszej parafii. Będzie to jednocześnie dzień wizytacji kanonicznej w naszej parafii przez Ks. Bp dr Janusza Stepnowskiego.

W piątek Msze święte będą sprawowane o godz. 7:00, 9:00, 16:00, 17:30 i 19:00; a w sobotę o godz. 7:00, 9:00, 16:00 i 17:30.

 

zdjęcie: https://www.youtube.com/watch?v=GynSuRTqmVk

Klub Kina Niezależnego zaprasza na film: ,,Fatima. Ostatnia tajemnica". Poniedziałek 25 września, godzina 19 w OCK. Wstęp wolny.

serdecznie zapraszamy.

 

 

Wierzymy, że każdy powinien mieć możliwość poznania wiary chrześcijańskiej, móc zadać pytania i podzielić się swoim punktem widzenia - niezależnie od miejsca w społeczeństwie, w którym się znajduje.

Dlatego zapraszamy Cię na Kurs ALPHA, miejsce gdzie ogrom Ostrołęczan mogło zadać nurtujące Ich Pytania, Miejsce które czeka na ciebie i pozowoli ci poszerzyć Twoje horyzonty. A to wszystko w pieknej atmosferze wśród pozytywnie nastawionych do Ciebie ludzi

3 października w godzinach 18:45 - 21:00

Theoforos Ostrołęka
bohaterów warszawy 21, 07-410 Ostrołęka