www.radionadzieja.pl

Jeszcze więcej audycji tematycznych, programy wyjazdowe nadawane z miejscowości naszego regionu i dużo dobrej muzyki - to wszystko czeka na Państwa w jesiennej ramówce Radia Nadzieja.

W poniedziałkowe przedpołudnia sprawdzamy wyniki meczów ŁKS 1926 Łomża, Bartosz Święciński rozmawia z trenerami, działaczami i zawodnikami. Wszystkich kibiców łomżyńskiej drużyny zapraszamy na Z-18 o nowej porze: 10.40.

 

We wtorki nasze terenowe studio rozstawiamy w ciekawych miejscach regionu, rozmawiamy o sprawach ważnych dla naszych słuchaczy, sprawdzamy czym żyją odwiedzane przez nas miejscowości, prezentujemy pasje i zainteresowania naszych gości. Nadzieja w Regionie - zapraszamy od 9.30 do 12.00!

O historii Polski, przegranych i wygranych wojnach, kontrowersjach wokół postaci i wydarzeń z przeszłości, rocznicach, o których warto pamiętać Aleksandra Matejkowska będzie rpozmawiała z historykami Instututu Pamięci Narodowej. Radiowy Przystanek Historia w każdy czwartek o 10.40.

Czwartkowe popołudnia Maciej Kowalski rezerwuje na sprawy ważne dla mieszkańców regionu. Polityka lokalna, sprawy społeczne, debaty i przedstawienie różnych punktów widzenia na jeden temat - to wszystko w audycji Na Czasie (14.14).

Po wakacyjnej przerwie wraca Rynek Prasowy (wtorek, piątek 14.14) i Południowe Espresso (piątek 12.15). Anna Skiepko i ksiądz Tomasz Trzaska przeglądają prasę, komentują najważniejsze wydarzenia społeczno-polityczne wraz z zaproszonymi gośćmi, zaglądają do mediów społecznościowych i niejednokrotnie spierają się o ocenę zachowania polityków.

Co czytać podczas długich wakacyjnych wieczorów? O książkach, które bawią, wzruszają i zmuszają do refleksji w audycji Ministerstwo Książek opowiada (w każdy piątek o 12.40) Anna Skiepko.

O ostrołęckich drużynach, zawodnikach, rekordach, meczach, zwycięstwach i porażkach Andrzej Borawski rozmawia ze swoimi gośćmi w audycji Sportowy Piątek (10.40).

W niedzielne przedpołudnie ks. Tomasz Olszewski i ks. Marcin Sobiech zapraszają na Portret Parafii. Transmisja Mszy świętej i rozmowy w terenowym studiu pozwolą poznać bliżej specyfikę parafii naszej diecezji, troski i radości, ruchy, wspólnoty oraz wydarzenia na terenie odwiedzanych miejsc.

Ksiądz Adam Jabłoński, Naczelny Kapelan Więziennictwa wraca z komentarzem Ewangelia zza krat. Zapraszamy w niedzielę o 12.15, a felieton w formie wideokomentarza mogą Państwo obejrzeć na portalu wzasiegu.pl

Do usłyszenia!