ABC Wiary: O Ewangelii, niszczycielu jedności małżeńskiej i pierwszej komunii św. [AUDIO]

 

  W ramach cyklu rozmów o Biblii Joanna Ekstowicz i ks. Zbigniew Skuza zapraszają do wysłuchania audycji z nowego cyklu. Tym razem po tekstach prorockich przyszedł czas na Ewangelię. Pierwsza audycja to zapowiedź tematów i problemów podejmowanych w poniedziałkowych rozmowach.

  W rozmowach z ks. Marcinem Sobiechem aktualny pozostaje temat Ojców Pustyni. Tym razem mowa będzie o św. Pambo – ojcu, który co prawda tekstów po sobie za dużo nie pozostawił ale za to wartość jego nauk pozwala na to by poświęcić mu całą audycję.

  Ks. Jacek Kotowski w cyklu rozmów o rodzinie stara się zdemaskować tego, który niszczy jedność i miłość małżeńską. Z pomocą przychodzi mu Słowo Boże, bo jak się okazuje w nim przebiegłość i podstęp szatana dawno zostały ukazane.

  Maj to miesiąc nabożeństw majowych i uroczystości I komunii świętej. Joanna Ekstowicz i ks. Adam Ulatowski starają się szukać odpowiedzi na to pytanie co zrobić by nie zniszczyć tego wyjątkowego duchowego przeżycia. Recepta okazuje się bardzo ciekawa i chyba nowatorska! Zapraszamy do wysłuchania audycji.

  I na koniec w audycji o Liturgii ks. Krzysztof Chodkowski tym razem w wędrówkach po kościele prowadzi nas do zakrystii. Wbrew pozorom okazuje się to bardzo ważne miejsce.

www.wzasiegu.pl